Titles you rated
HarbinRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
- Hansan ReduxRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Next SoheeRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
HoneySweetRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5