Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0