Titles you rated
The President's BarberRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0