Titles you rated
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
"Ippon" Again!Rated ★ 4.5
DorohedoroRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 3.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.5
Dragon Pilot: Hisone and MasotanRated ★ 4.5
The Heike StoryRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Vampire in the GardenRated ★ 5.0
The Orbital ChildrenRated ★ 4.0
Diary of Our Days at the BreakwaterRated ★ 4.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 4.5
Carole and TuesdayRated ★ 5.0
Sweetness & LightningRated ★ 4.0
Seikimatsu Occult AcademyRated ★ 4.5
The Dragon DentistRated ★ 4.5
Minami-keRated ★ 4.0