Movies
Ratings
262
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: The Last Blitz of ZeonRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
JFKRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0