Titles you rated
LawlessRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
King KongRated ★ 1.0
Sin CityRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0