Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
HeroRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.5
Superman ReturnsRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.5
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5