Movies
Ratings
85
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 2.5
Given: Hiiragi MixRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5- PilotRated ★ 1.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 3.0