Titles you rated
The Devil's BackboneRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Throne of BloodRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
All of Us StrangersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Juror #2Rated ★ 3.5
Boston StranglerRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5