Series
Ratings
185
The 8 ShowRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Girl From NowhereRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5