Series
Ratings
162
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5
BigRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 1.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0