Titles you rated
LifeRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.0- Balzac Et La Petite Tailleuse ChinoiseRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.0