Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5