Movies
Ratings
31
WhiplashRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.5
HopeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 2.0