Movies
Ratings
566
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Hating GameRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0