Series
Ratings
211
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
NavilleraRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Move to HeavenRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 4.0