Movies
Ratings
175
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The MajesticRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 2.5
Man on the MoonRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.5
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
The Italian JobRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0