Series
Ratings
24
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 3.0
Dear ChildRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Midnight MassRated ★ 4.0