Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 4.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0