Titles you rated
Your LetterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
From HellRated ★ 3.0
Oliver TwistRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 3.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5