Titles you rated
- UmbrellaRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
LegendRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
OldRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0