Titles you rated
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
AdventurelandRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Due DateRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5