Movies
Ratings
1363
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
BabygirlRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 3.5