Movies
Ratings
130
My Name Is KhanRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 1.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 1.0
Attila MarcelRated ★ 1.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 1.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 0.5
The Bourne IdentityRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 0.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
How to Steal a DogRated ★ 1.5
26 YearsRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 0.5