Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0