Series
Ratings
339
IronheartRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 5.0
The Art of NegotiationRated ★ 5.0
Land of TanabataRated ★ 2.5
Silo Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 5.0
Modern Korea Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 0.5
BodkinRated ★ 5.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 0.5
RipleyRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 5.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 5.0
Star Wars RebelsRated ★ 5.0
Star Wars RebelsRated ★ 5.0