Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0