Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Clean SweepRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0