Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Golden Kamuy MovieRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5