Series
Ratings
142
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
Hazbin HotelRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Regular ShowRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5