Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The HostRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5