Movies
Ratings
185
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Righteous ThiefRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0