Series
Ratings
51
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
ResetRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5