Titles you rated
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.0
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5