Series
Ratings
58
My GirlRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0