Titles you rated
- Kuk HeeRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Yeonu's SummerRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0