Titles you rated
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The SinnerRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0- 세계테마기행 - 중국한시기행 8 황허Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 5.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0