Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Devils LineRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0- OrangeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0