Series
Ratings
37
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5