Series
Ratings
14
High KickRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5