Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0