Movies
Ratings
109
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
14 BladesRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
DragonRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.5
Ip Man: The Final FightRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5