Movies
Ratings
288
The InternRated ★ 4.5
After EarthRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Marie AntoinetteRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0