Series
Ratings
115
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Her Private LifeRated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 2.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 2.0
MineRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
All About EveRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0