Titles you rated
Dracula: A Love TaleRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MoonRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Two LoversRated ★ 4.5
JudyRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Manolo: The Boy Who Made Shoes for LizardsRated ★ 5.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
On Chesil BeachRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
GrassRated ★ 4.0