Movies
Ratings
37 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 SkyfallRated ★ 5.0 SkyfallRated ★ 5.0
- WishRated ★ 5.0
 My PaparottiRated ★ 5.0 My PaparottiRated ★ 5.0
 Night at the MuseumRated ★ 5.0 Night at the MuseumRated ★ 5.0
 SecretRated ★ 5.0 SecretRated ★ 5.0
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 TakenRated ★ 5.0 TakenRated ★ 5.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
 The Maze RunnerRated ★ 5.0 The Maze RunnerRated ★ 5.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 The AvengersRated ★ 5.0 The AvengersRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 5.0 Tidal WaveRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 Furious 7Rated ★ 5.0 Furious 7Rated ★ 5.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
 The IntouchablesRated ★ 5.0 The IntouchablesRated ★ 5.0
 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0 The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0