Series
Ratings
20
Game of ThronesRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0