Titles you rated
- WishRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0