Movies
Ratings
102
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5