Series
Ratings
164
VictoriaRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Goddess of MarriageRated ★ 3.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.5- Smile, YouRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.5